Джазові концерти у Caribbean Club Concert-Hall

Зірковий бенд Dennis Adu Quintet, молода співачка Ivonika та арт-колектив Imaginarium зіграють джазові концерти у Caribbean Club Concert-Hall.

Київський клуб вже традиційно запрошує розслабитись після важкого робочого дня на концертах серії Live Jazz Monday.

Найближчі джазові понеділки відбудуться за участі молодої і талановитої співачки Ivonika, зіркового колективу Dennis Adu Quintet та арт-бенду Imaginarium.

18 березня в Caribbean Club Concert-Hall виступить свіжа кров української джазової сцени – співачка Ivonika. Вона наповнює музику колоритним та особливим звучанням. На концерті пролунають авторські композиції співачки та пісні легендарних виконавців, таких як Сем КукОтіс РеддінгЕтта Джеймс та Емі Вайнгауз. На вас чекає особливий вечір у супроводі якісної музики!

1 квітня в рамках Live Jazz Monday зіграє один з найяскравіших джаз-бендів України  – Dennis Adu Quintet. Dennis Adu Quintet  – це зірковий склад музикантів з великим досвідом та визнанням, які грають з відомими артистами та найпопулярнішими гуртами. Бенд-лідер та художній керівник колективу  – Денніс Аду  – один з кращих джазових трубачів України. Колектив представить авторські джазові композиції та унікальну програму композицій видатного джазмена і дворазового володаря “Греммі” – Роя Харгроува.

8 квітня арт-бенд Imaginarium та Надія Ніколаєва у Caribbean Club Concert-Hall представлять спеціальну романтичну програму у жанрі джаз-манушу та gypsy-jazz. Вони зіграють композиції Джанго Рейнхардта, Мішеля Леграна та багатьох інших. У їх виконанні оживе музика з улюблених фільмів, старий джаз та ніжна босанова.

Надія Ніколаєва – музикант, діджей, радіоведуча авторських програм “Все-джаз” і “Час сови” на Old Fashioned Radio, а в складі колективу Imaginarium – учасники різних фестивалів, серед яких “Кураж Базар”, “Ретро Круїз” та “Джаз Коктебель” .

Додайте вечору чарівності та дозвольте собі розслабитись. Джазовий понеділок – це гарний початок тижня в затишному місці. Welcome to the Jazz!

Квитки на концерти можна знайти тут: http://clc.to/NFFFwg