Естас Тонне відвідає чотири українські міста в рамках міжнародного туру “Integration”

Найвідоміший вуличний музикант світу, американський гітарист українського походження, відвідає з концертами Львів, Київ, Одесу та Запоріжжя.

Незалежно від індивідуальних швидкостей, кожна свідомість поступово і неминуче поглиблює свою інтеграцію в нескінченне і цілісне поле всесвіту. Чим далі ми просуваємося цим шляхом, тим виразніше проглядаються взаємозв’язки на рівні всієї світобудови, тим очевиднішою стає ілюзорність кордонів, які порушують красу і єдність цього світу, що безперервно народжується.

Музика з найдавніших часів є одним з найпотужніших інструментів, що сприяють інтеграції людської свідомості. Відчути себе частиною великого і безмежного світу через музику – така мета туру, що отримав відповідну назву та пройде навесні 2019 року в багатьох містах і країнах.

Саме їм завершиться етап з осінньо-весняних концертних раундів, що чергуються останні 4 роки. За яким послідує необхідна перерва. Будь-який накопичений досвід, як індивідуальний, так і колективний, вимагає тимчасової зупинки для того, щоб враження довгого шляху могли інтегруватися всередину нас. Укорінюючись в кожному, вони розширюють межі внутрішнього простору, прискорюючи тим самим цикл інтеграції зовнішнього…

Так, після закінчення туру музикант не стане прощатися. Будь-яка пауза – лише етап шляху. Шляху до нових зустрічей.

Деталі концертів – на офіційній українській сторінці Естаса Тонне на Facebook: https://www.facebook.com/estastonneua