Вже втринадцяте поблизу Луцька планує зібрати всіх прихильників патріотичного відпочинку фестиваль українського духу Бандерштат. З 2 по 4 серпня на території села Рованці традиційно відбудеться свято музики, слова та єдності.
Цьогоріч організатори приготували чимало сюрпризів для відвідувачів дійства.
Три дні, три фестивальні сцени, безліч цікавих та неординарних виконавців, серед яких Karna, Detach, FliT, Space Of Variations, Роллікс, Жадан і Собаки, Kozak System та інші.
Найекстремальнішим відвідувачам пощастить побачити Луцьк з висоти пташиного польоту у рамках фестивалю повітряних куль. Плануються ранкові (орієнтовно 5:30) та вечірні (20:00) польоти в складі групи 4 або 6 пасажирів, тривалістю в 1 годину. До речі, при купівлі триденного квитка на фестиваль діятиме акційна ціна на політ.
Прихильники здорового способу життя чи ж просто шукачі нових відчуттів зможуть розпочинати фестивальні ранки разом з Христиною Губською на заняттях з йоги.
Найвідповідальнішим випаде змога поспілкуватися з відомими активістами у рамках фестивальних гутірок. На Бандерштат цьогоріч завітають Яніна Соколова, Андрій Мочурад та інші. Також Молодіжний центр Волині проводитиме ярмарок громадських організацій та ініціатив. А от активісти руху Let’s do it, Ukraine навчатимуть відвідувачів робити світ чистішим.
Найвибагливішим, окрім основної програми, запропоновано відвідати туристичні місця Луцька. Інформацію про це можна знайти на офіційних сторінках фестивалю у соцмережах.
Потурбувалися організатори і про наймолодших. До 12 років у супроводі дорослих вхід на фестиваль для них безкоштовний. А на території чекатиме спеціально облаштоване дитяче містечко з насиченою програмою.
Якщо Ваше літо ще не повністю завантажене, то черговим пазлом до яскравої мозаїки вражень може стати саме цей фестиваль.
Офіційна сторінка фестивалю на Facebook: https://www.facebook.com/bandershtat
Фото з офіційних ресурсів фестивалю