Glenn Hughes відвідає Київ з програмою Classic Deep Purple “LIVE”

Гленн Хьюз (Glenn Hughes), колишній басист і вокаліст Deep Purple, відомий мільйонам людей як «Voice of Rock», і нинішній фронтмен рок-гурту Black Country Communion, виконуватиме матеріал Deep Purple в світовому турне GLENN HUGHES PERFORMS CLASSIC DEEP PURPLE LIVE – 2018/19. 1 листопада в Києві відбудеться єдиний український концерт туру.

Глен Хьюз – справжня легенда рок-н-ролу. Він має власний впізнаваний стиль, що поєднує кращі елементи хард-року, соулу і фанку. А його унікальний приголомшливий голос є його візитівкою. Колись Стіві Уандер назвав його своїм улюбленим білим співаком.

У концерті концерті 1-го листопада також візьме участь інший легендарний музикант – Бернард Марсден (Bernard John “Bernie” Marsden), британський гітарист, який грає в жанрах хард-рок, блюз-рок. Відомий своєю участю в групі Whitesnake, він – співавтор найбільш популярних пісень групи, випущених під час його участі в колективі. Його гурт выступить с програмою Ukrainian Jam – Made in Ukraine.

На концерті прозвучать пісні з 2-х золотих альбомів Deep Purple‘Stormbringer’ (1974) і ‘Come Taste the Band’ (1975) і платинового альбому ‘Burn’ (1974). Також фанати почують найкращі хіти Deep Purple.

У турі CLASSIC DEEP PURPLE “LIVE” Гленн Хьюз виконує програму, що складається тільки з репертуару Deep Purple, вперше після його останнього виступу в складі групи в Liverpool Empire 15 березня 1976 року. Це будуть саме ті пісні, які він грав на концертах або записував у студії в складі Deep Purple з 1973-го по 1976-й. Це незабутнє динамічне двогодинне шоу, яке поверне вас у найкращі часи Deep Purple – однієї з найоригінальніших і найуспішніших рок-груп в історії музики.

Справа тут не в ностальгії, про що свідчить його успішна і різноманітна кар’єра після виходу з Deep Purple, просто Гленн відчув, що настав час віддати належне минулому і його музичній спадщині.

«Я дуже радий, що ми вирушили в цей тур з програмою CLASSIC DEEP PURPLE “LIVE” по всьому світу. Ми почали його в Австралії і Новій Зеландії в минулому році, і все закрутилося, як справжній ураган. Я ні від чого так не загорявся, з часів Purple! Я все ще можу співати ці пісні, може навіть краще, ніж у 70-х роках, – каже Гленн. – Я все ще можу виконувати їх з тією ж енергією, що й тоді. Відчуваю, що настав час. Приємно повернутися до тих днів. Я озираюся на своє життя, і хочу згадати його найкращі моменти. Я неймовірно схвильований, коли виконую ці пісні. Можу вас запевнити, нове шоу просто підірве ваш мозок!»

1 листопада 2018
Початок: 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац)
Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Квитки від 449 грн.: https://concert.ua/ru/eventpage/glenn-hughes