Hyperion Kiev Festival: німці Any Given Day та українські команди

2 лютого у MonteRay Live Stage пройде щорічний Hyperion Kiev Festival, учасниками якого стануть німецькі металкорщики Any Given Day, а також українські команди Skinhate, Dysphoria, Velikhan та Aida.

Any Given Day – німецька metalcore/deathcore команда. Їх важкі рифи чудово поєднуються з мелодичними музичними партіями, а гроул з чистим вокалом створюють потужну картину.

Гурт Skinhate був створений у 1998 році і по праву вважається першою hardcore-командою України. Саме ці хлопці показали всім, що можна виконувати жорсткий кор з текстами без цензури.

Velikhan, володарі премії The Best Ukrainian Metal Act 2018 у основній та відео-категорії, стануть спеціальними гостями фестивалю.

Dysphoria – київський гурт, що самобутньо поєднує mathcore, deathcore і downtempo. Характерний звук і стиль колективу виділили його серед інших.

Aida – молодий київський progressive metal гурт. З оновленим у 2018 році складом команда вже випустила кілька синглів з сильним жіночим екстрим-вокалом і готова дивувати своїм живим шоу.

Зустріч фестивалю на Facebook: https://www.facebook.com/events/429020797624355

Квитки від 350 грн.: https://concert.ua/uk/event/hyperion-kiev-festival