#Кліптижня від Daily Metal Production 1.0

Привіт, друзі! Мене звати Георгій Лазуренко, і в 2017 році ми з однодумцями із Daily заснували Daily Metal Production. За цей час ми випустили в світ досить багато різних відео: від живого виступу українців Azathoth Circle до лайв-відео для шведів Pain. Від серії лайвів для запоріжців Defiant, до концертного промо-ролику японців Crossfaith. Від кліпу для треш-металістів Anmasker, до невеличкої документалки про український power metal під назвою Power of Ukraine, інтерв’ю з Dani Filth із Cradle of Filth та багатьма іншими зарубіжними та вітчизняними виконавцями.

Кожного тижня у форматі блогу на Daily Metal я буду ділитися із вами кліпами або музичними відео, кожне з яких вразило мене з тих чи інших причин. Так у вас буде на прикметі, що подивитись, а мені буде чудова можливість прокачувати свою майстерність у виробництві відео.

Цікаво? Тоді вперед: сьогодні в меню буде Lamb of God – Memento Mori.

За атмосферою в цілому Lamb of God – це коли навколо тебе спека, пилюка (можливо, літо) і трохи відчуття, шо ніби який капець близько. Однак саме зараз чомусь – момент куражу.

В цілому чуваки на чолі із Ренді Блайтом якось поєднуть музичну мелодійність, абсолютну вибуховість та іноді навіть спокій. Згадайте хоча б трекани типу “Overlord” або “Embers” із Чіно Морено з минулого альбому. Тому і “Memento Mori” із цієї опери – починається спокійно і потроху набирає обертів, і тут:

WAKE UUUP!

Сам Ренді каже ось що: «I wrote “Memento Mori” as a reminder to myself to not be consumed by the omnipresent electronic harbingers of doom that surround us – cellphones, computers, and television screens.

While these devices can be useful tools, and it is important to stay informed, it is equally important to remain engaged with the real, physical world we with live in, not just digitally filtered representations of reality».

Я сприйняв цю ідею десь так: віртуальна реальність і соц. мережі з телебаченням можуть бути корисними, а можуть і вбити нас – в залежності від використання. І ця ідея близька мені, тому що я бачив досить немало людей, які багато втикають у свої смартфони, а потім питаюсь себе і навколишніх: «От чого все так?..».

Також мені здалося цікавим, що досить стандартні моменти, коли гурт просто лабає в кадрі (як на скріншоті), зняті на контровому світлі, без освітлення облич музикантів. Досить незвично і прикольно виглядає.

Але із черепками біля тєліка – щось перебрали, як на мене. Але ж це Lamb of God, їм можна.

В підсумку скажу, що цей, без сумнівів, добрий трекан є передвісником крутого альбому, який побачить світ 19-го червня. Чекаємо 🙂🔥