#Кліптижня від Daily Metal Production 3.0

Сьогодні знову субота, і я знову на зв’язку із моєю рубрикою #Кліптижня.

Оскільки в Україні значно послабили карантин, і люди весело пішли скрізь де можна і не можна, то актуальненько буде згадати творіння “Jägerbomb” від японців Crossfaith.

Цей трек для мене – абсолютний mind-blowing, бо дуже драйвить і буде гарним саундтреком вашого веселого вечора або ночі. Не полінуйтесь, тицяйте на Play!

Кліп динамічно знятий: це мікс турових походеньок гурту та концертів, де вони віджигають як дияволи – сам був тому свідком (і де вони стільки здоров’я беруть?).

Багато кадрів знято на ширококутний об’єктив, з простими ефектами кольорів плівки у переходах та чималою кількістю продакт-плейсменту 🙂 Думаю, що там був нормальний такий контракт із брендом, бо впродовж років на сцені чуваки показують «Єгерь» в чималих кількостях 🙂

Досить прості та поширені кадри, як вокаліст ходить то тут, то там: місцями здається, що знімали із простим накамерним світлом, яке часто використовують журналісти на зйомках.

Звісно, що відео знято задовго до карантину, так що порушень режиму тут точно немає 🙂

Загалом цей кліп – чергове нагадування про те, як нам всім було кльово на концертах (в тому числі і на концертах Crossfaith), а також трохи про сумні думки, що такі івенти повернуться не скоро, зважаючи на ситуацію із поширенням «корони».

Одразу уточню, що в жодному разі не пропагую тут розпивання алкоголю або щось таке, а лише розповідаю про кліп суто із глядацької та професійної точки зору.

Цікаво, що на момент зйомок цих кадрів стабілізатори зображення типу Ronin ще були не так поширені, і хоч картинка і з «тряскою», але це виглядає природньо і занурює нас у атмосферу веселого та гучного шаленства.

Думаю, можна не сильно акцентувати увагу на тому, що динамічний монтаж і термін «знімати монтажно» та мати багато різного матеріалу – це виграшна стратегія для будь-якого відео, тож на цій ноті від кепа очевидності буду завершувати огляд – із найкращими спогадами про шалений вечір від Crossfaith в Києві та сподіваннями побачити запальних японців знову.