#Кліптижня від Daily Metal Production 2.0

Засновник Daily Metal Production Георгій Лазуренко продовжує щотижня розповідати про кліпи, які, на його думку, варто подивитись. І цього разу це…

Kreator – Civilization Collapse.

Злободенна актуалочка, не інакше. Просто подивіться його! Це дуже яскрава ілюстрація того, що в 2020-у відбувається у всьому світі (хіба що, окрім пандеції).

Як на мене, варта уваги ідея з кадрами протестів та нібито газетними ілюстраціями – художня ідея та реалізація точно на п’ятірочку.

Цей кліп знімав режисер Matthias Kollek, який випускав роботи також із Lacrimosa, Overkill тощо. А от останні відео для Kreator робить польський продакшн Grupa 13, ці хлопці також випускали кліпи для Behemoth, Powerwolf, Amon Amarth та інших. Круто що в сусідній державі є продакшн, який робить топові кліпи для топових гуртів. Я впевнений, що і у нас з’явиться схожа організація.

До речі, великі лейбли і гурти використовують YouTube як маркетинговий інструмент, тобто кліп випускається не просто заради того, щоб випустити, а щоб проінформувати свою аудиторію про найближчий тур, на який можна оразу придбати квиточки – про це пишуть зазвичай в супровідному тексті під відео. Звісно, ви можете подумати: «пфф, кеп очевидність, я знаю про це, теж мені відкрив Америку», але уточню, що з вітчизняних гуртів так роблять одиниці. Особливо у 2020-му YouTube – це відмінний майданчик для того, щоб інформувати про себе і про свою справу потенційну аудиторію, і це не так складно робити.

Ну і процитую тих-таки Kreator:

«TOTAL ATTACK!»

Мені дуже подобається спостерігати за діями гуртів, які розуміють силу соц мереж і підходять стратегічно до своїх PR-кампаній – наприклад, Balfor із випуском альбому кілька років тому.

Ну і інші. Потім це призводить до повних залів та підписання контрактів з великими лейблами, і це чудово🙂