Кріс Норман відсвяткує ювілей великим концертом у Києві

Багато яскравих голосів ХХ століття ми пам’ятаємо завдяки касетам і платівкам. Але небагатьох з них ми маємо можливість чути сьогодні. Про когось забули, хтось пішов з шоу-бізнесу добровільно. Але цього не скажеш про Кріса Нормана, легендарного рокера, який в наступному році відсвяткує 70-річний ювілей масштабним світовим турне і не обійде стороною столицю України, де 19-го травня дасть концерт у Жовтневому палаці.

Доля Кріса Нормана була визначена ще в дитинстві. Його батько подарував йому в сім років першу гітару, а вдома на програвачі затиралися платівки Елвіса Преслі та Літтл Річарда.

Першим серйозним досягненням Кріса став британський поп-рок гурт Smokie. В його складі, Норман підкорював європейські чарти реліз за релізом. Достатньо послухати пісні на кшталт “What Can I Do”, “Living Next Door To Alice”, “I’ll Meet You At Midnight”, щоб зрозуміти, що у неприступних вершин хіт-парадів не було ніяких шансів.

Величезну славу Кріс Норман отримав і сольно. Це вийшло у нього з самого першого синглу – спільної пісні з американською співачкою Сюзі Кватро під назвою “Stumblin’ In”. Їх дует став міжнародним хітом і потрапив до топ-10 усіляких чартів, в тому числі – і американського.

У 1986 році Норман покинув Smokie і пішов у сольне плавання, де перебуває й донині. За цей час він встиг випустити більше двох десятків студійних альбомів, які виходять із завидною постійністю – раз на два роки.

Останній реліз, ‘Don’t Knock The Rock’, вийшов в 2017 році і показав, що жага творчості не покинула Кріса.

Майбутні ювілейні гастролі Кріса Нормана – безумовно унікальна подія. Концерт в Києві – не тільки головні хіти, а й можливість за допомогою пісень пройти всю кар’єру музиканта від початку до кінця і дізнатися, як Кріс Норман вписав себе в історію рок-н-ролу.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/715784642248049