Легендарні учасники Deep Purple та Whitesnake дадуть єдиний концерт в Києві

Всесвітньо відомі зірки року та блюзу – Гленн Х’юз (ex-Deep Purple) та Бернард Марсден (ex-Whitesnake) – приїдуть до Києва з унікальним концертом. Гленн Х’юз, відомий мільйонам людей як Voice of Rock, завітає в українську столицю з золотими хітами Deep Purple в рамках світового турне GLENN HUGHES PERFORMS CLASSIC DEEP PURPLE LIVE. Це буде єдиний концерт в цьому турі в Україні. Приємним бонусом стане виступ Берні Марсдена. Також спеціально для українських глядачів музиканти готують сюрприз – спільний сет! Концерт відбудеться 1 листопада в Жовтневому палаці.

Гленн Х’юз (Glenn Hughes), колишній басист і співак Deep Purple, нещодавно доданий до Зали слави рок-н-ролу, і нинішній фронтмен рок-гурту Black Country Communion – справжня рок-легенда. Він має впізнаваний стиль виконання, що поєднує найкращі елементи хард-року, соулу та фанку, а його візитівкою є приголомшливий голос. У турі CLASSIC DEEP PURPLE LIVE Гленн Х’юз виконує програму, що складається тільки з репертуару Deep Purple. На концерті прозвучать пісні з 2-х золотих альбомів Deep Purple‘Stormbringer’ (1974) і ‘Come Taste the Band’ (1975) і платинового альбому ‘Burn’ (1974). Також, фанати почують найкращі хіти Deep Purple.

Бернард Марсден (Bernard John “Bernie” Marsden), один з найбільш шанованих британських блюзових виконавців, який грає в жанрах хард-рок, блюз-рок. Співзасновник та співавтор найкращих хітів гурту Whitesnake. Після  Whitesnake Берні Марсден співпрацював з безліччю груп і виконавців – UFO, Wild Turkey, Babe Ruth, Paice Ashton & Lord, Cozy Powell s Hammer, Alaska, M3, Joe Bonamassa, Ringo Starr, David Coverdale, Ian Paice, Don Airey, Jimmy Copley, Mark Feltham і записав свої сольні альбоми. Кожна платівка, прикрашена його гітарою, сьогодні вважається класичною.

1 листопада 2018
Початок: 19:00
МЦКМ ПУ (Жовтневий палац)
Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Квитки від 449 грн. https://concert.ua/ru/eventpage/glenn-hughes