Легенди українського року на головній сцені Бандерштату 2018

Головна сцена цьогорічного фестивалю збере чимало легендарних гуртів вітчизняної рок-індустрії. Свою творчість численним прихильникам готові представити Тарас Чубай та Плач Єремії, Yurcash, Друга Ріка, Без Обмежень, Тартак, Karna, Роллікс та інші.

«Я чекав на цей анонс всі 12 років існування Бандерштату! Справжні легенди української музики – Тарас Чубай та Плач Єремії – гості головної сцени фестивалю. Суто між нами, але чекайте на всі хіти і звісно – Наші партизани», так захоплено презентував музикантів арт-директор фестивалю Сергій Мартинюк у соцмережах.

Чимало буде представлено і гуртів варто, котрі вперше порадують своїми виступами бандерштатівців. Серед них Друга Ріка, Karna, Чумацький Шлях, Біла Вежа, рок-проект Віктора Павліка Pavlik OverDrive. Нагадаємо, що Друга Ріка зовсім недавно випустили надважливий для них особисто альбом Піраміда, тому варто очікувати на виконання нових композицій, окрім визнаних хітів.

Без Обмежень виступлять на фестивалі вдруге після яскравого минулорічного дебюту. Колектив, що існує вже з 1999 року, встиг пройти чималий шлях у розвитку своєї творчості та врешті-решт міцно закріпитися у руслі вітчизняного року.

Талановитий рок-музикант Арсен Мірзоян цього року змінить локацію нічної сцени на головну, щоб представити свою творчість повним складом і повторити попередній аншлаг або ж перевершити його.

А також варто чекати на незмінних учасників, серед них Тартак та O.Torvald і тих хто, повернеться на фестиваль після невеликої паузи, як от Роллікс.

«Особисто для мене Тартак вже давно один із символів Бандерштат. Уявити нинішній фестиваль без присутності Сашка Положинського і банди вкрай важко».

«З новими силами та обличчями, херсонський бенд Роллікс на головній сцені нашого фесту», знову ж таки ділиться думками арт-директор фестивалю Сергій Мартинюк у соцмережах.

Не можемо не згадати про гостей головної сцени, новозеландців I Am Giant, котрі грали на одній сцені з Queens of Stone Age, Bring Me the Horizon, Kings of Leon, Limp Bizkit та The Prodigy.

Програма головної сцени цьогорічного фестивалю неймовірно яскрава, різноманітна, орієнтована на різні смаки, настрої, вподобання, а в цілому спрямована на головне – підтримати традиції, їх започаткувати та принести задоволення і незабутні враження відвідувачам. До зустрічі на початку серпня!