Лейбл Robustfellow відсвяткує 10-річчя виставкою

З 25 по 28 вересня в галереї White World відбудеться виставка, присвячена 10-річчю Robustfellow, що висвітлюватиме різні напрямки діяльності київського лейбла. Вхід на виставку безкоштовний, а 28 вересня організатори планують влаштувати кураторську екскурсію.

«На виставці можна буде побачити оригінали обкладинок багатьох музичних альбомів “міцної сцени”, роздивитися в деталях лімітовані видання дисків, вінілів та касет, послухати знакові релізи лейблу на вінтажній техніці тощо. Вона охопить різні напрямки діяльності Robustfellow, а саме концерти, фестивалі, інші події до яких долучився лейбл. Окрема увага буде приділена релізам, що видав лейбл за 10 років», – анонсують Robustfellow.

За роки існування лейбл видав або взяв участь у виданні 40 музичних релізів, організував 4 великих міжнародних фестивалі важкої психоделічної музики, а також численні локальні концерти як з українськими музикантами, так і з гуртами з різних куточків світу. Крім цього, Robustfellow Prods. відомий своїм підходом до видання фізичних носіїв.

Коли: 25-28.09
Де: Галерея White World, м. Київ, вул. Пушкінська, 21а
Зустріч події на Facebook: https://www.facebook.com/events/886769311954583
Вхід: безкоштовний


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!