Lera Lynn вперше завітає до України

14-го листопада вперше до України завітає авторка та виконавиця саундтреків другого сезону серіалу “True Detective” – американська фолк-діва з прекрасним голосом Lera Lynn. Концерт відбудеться у Caribbean Club.

Пам’ятаєте сцену, коли герої Френк та Рей випивають у темному та порожньому барі під спів тендітної та меланхолійної дівчини з гітарою? Ця дівчина – Lera Lynn, музика якої, за словами критиків, надзвичайно вдало додала драматизму та атмосферності сюжету та підкреслила сюрреалізм сцен та характер 2 сезону серіалу.

Незважаючи на увагу до її майстерності написання лірики, співачка також вражає критиків діапазоном свого вокалу. Журнал Rolling Stone назвав її голос «надзвичайно проникливим».

Lera Lynn – це сотні шоу по всьому світу, поєднання стилів від кантрі та блюзу до інді-року та американи, співпраця з легендами T Bone Burnett, Rosanne Cash та цілий альбом дуетів ‘Plays Well With Others’ з відомими американськими фолк-музикантами, такими як JD McPherson та John Paul White.

Все, що так потрібно восени – сумні балади під акомпанемент гітари, сильний жіночий вокал, камерна атмосфера – 14-го листопада у Caribbean Club.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/435191717269489