Lords of the Sound привезуть ювілейну програму до Львова

8 жовтня у Львівській опері відбудеться ювілейний концерт відомого оркестру Lords of the Sound з ексклюзивною програмою «Краще за 5 років».

Кожен виступ оркестру – це феєрія емоцій, знайомої музики і потужного вокалу запрошених солістів. Кожен трек – свято, і виконується в оригінальній обробці.

Музиканти продовжують створювати композиції в жанрі кросовер, виконуючи світові сучасні хіти в симфонічному аранжуванні. При цьому вони вдало поєднують академічне звучання з експресією важкого року.

Музиканти запрошують глядача відсвяткувати невелику дату – 5 років творчості. А привід для святкування однозначно є – за ці роки виконавці стали одними з найзатребуваніших в Україні. За цей час глядач бачив їх різними, чув різнопланову музику та унікальні аранжування – артисти можуть поєднувати, здавалося б, непоєднувані жанри та стилі.

Візитівкою оркестру є музика з кінофільмів. На цьому концерті для вас прозвучать топові хіти, які не мають терміну давності. У неймовірному аранжуванні ви почуєте саундтреки до стрічок, які стали класикою світового кінематографу: “Шерлок Холмс”, “Гра Престолів”, “Мулен Руж”, “Пірати Карибського моря”, “Кримінальне чтиво”, “Гаррі Поттер”, “Титанік” і багатьох інших.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/622074241613237

Фото зі сторінки оркестру на Facebook