Mission Jupiter випустили новий альбом та кліп про шлях до світла

Білоруський alternative-dream rock гурт Mission Jupiter представив свій другий повноформатний альбом ‘Talk To Me’ та кліп на композицію “Confession”, який розповідає про процес зникнення усього поганого в небутті, щоб дати життя новому і світлому. Альбом побачив світ на польському лейблі Audio Anatomy.

За словами гурту, альбом ‘Talk To Me’ уособлює почуття самотньої людини, яка перебуває наодинці з власними думками і сумнівами.

Музиканти кажуть, що якщо дебютний реліз ‘Architecture’ 2018-го – багато в чому про прагнення йти вперед, то ‘Talk To Me’ – про бажання зупинитися на якийсь час і переглянути власне життя й своє оточення: «Тут ми ділимося внутрішніми переживаннями і пропонуємо спілкуватися за допомогою музики. Просто “поговоріть з нами”, і ви отримаєте відповідь».

До альбому Mission Jupiter випустили кліп на композицію “Confession”.

Гурт Mission Jupiter заснований у Мінську в 2015. Учасники команди мають різні музичні смаки, що змушує їх створювати музику, яка виходить за рамки звичого уявлення і вподобань кожного з них. У 2018 році гурт бав участь у Daily Metal Female Fronted Fest у Києві.


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!