Нова ера Starset: гурт повертається до Києва з новим альбомом

Медіа-візіонери Starset проклали унікальний шлях концептуальної та надзвичайно візуальної рок-музики. Вони розповідають історії, сплітаючи вигадливий наратив за допомогою різних медіа. Вони заново винайшли концепцію справді імерсивного шоу. З виходом нового альбому у вересні 2019 вони починають свою нову еру, і Київ стане її частиною.

На чолі з енігматичним аудіо-алхіміком Дастіном Бейтсом, гурт визначив свою місію: подарувати своїм фанам подорож, зробити їх її частиною. Не лише через музику, а й через відео, доповнену реальність прямо на концертах, графічні новели Marvel та онлайн-світ, стираючи межі між науковими фактами та вигадкою. Воно й не дивно – адже Дастін має ступінь кандидата наук електротехнічної промисловості, і успішно втілює всі свої наукові фантазії в музиці.

Гурт заснований у 2013 році, і відтоді зі швидкістю світла завоювує серця слухачів глибокими науково-фантастичними текстами, позаземними мелодіями та атмосферним візуально-магічним перформансом. Дебютна платівка Starset під назвою ‘Transmissions’ стала знаковою, злетівши в музичну стратосферу завдяки синглу “My Demons” – він протримався в рок-чартах 43 тижні. Гурт продав понад півмільйона копій примірників ‘Transmissions’ та другого альбому ‘Vessels’. Кількість стрімів по всьому світу сягає понад 100 мільйонів, а переглядів на YouTube – понад 1,4 мільярди.

Дата і місце: 4 квітня 2020, клуб Atlas.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/2185575735088198