P.O.D. презентуватимуть в Україні ювілейний альбом

16-17 березня у Львів та Київ увірветься каліфорнійський ураган під назвою Payable On Death. Або просто – P.O.D.

Християнський rapcore/nu metal гурт P.O.D був створений на початку 1990-х років у Сан-Дієго. Світову славу хлопці здобули із виходом свого знакового четвертого альбому ‘Satelite, який, на додачу до свого гострого соціального підтексту, ще й побачив світ у день терактів у Всесвітньому торгівельному центрі. Українські слухачі можуть пригадати хоча б пронизливий хіт “Youth Of Nation”, написаний під враженням від стрілянини у школі Columbine.

За 25 років існування гурт P.O.D встиг не лише випустити 10 номерних альбомів, а й отримати такі нагороди як Grammy ( «Найкраще рок-виконання» за пісню “Portrait”) та Echo Awards (2003 – «Міжнародний Альтернативний Гурт Року»). Відривних репкорщиків також полюбляють кінематографісти: пісні P.O.D. можна почути у купі різноманітних фільмів, – від культової трилогії “The Matrix” чи спортивної драми “Any Given Sunday” до трешової комедії Адама Сендлера “Little Nicky”, у якій із камео відмітився сам Оззі Осборн.

Своєю шаленою енергією P.O.D. підриватимуть українські майданчики не вперше: багато хто вже відривався разом із ними восени 2013 року. Цього ж разу музиканти презентуватимуть свій ювілейний альбом ‘Circles, що побачив світ 16-го листопада 2018 року. Коментуючи сам альбом і його назву журналістам Billboard, фронтмен гурту Sonny Sandoval задався питанням: «Люди, чи це новий початок для P.O.D., чи прекрасне завершення?» Завітайте на концерти, аби знайти свою відповідь на це складне питання.

Зустріч концерту у Львові: https://www.facebook.com/events/1106885552806641
Зустріч концерту в Києві: https://www.facebook.com/events/508275176358839