П’ять пісень, за які ми любимо Oomph!

Цього року легендарна трійця енергійних німців святкує свій ювілей: вже цілих 30 (!) років Dero, Crap і Flux розвивають темну сцену. Ми любимо їх за оригінальне звучання, танцювальні мелодії і неповторний вокал Dero Goi. І, звичайно, за яскраві хіти, які здобули популярність не тільки серед NDH-фанів, а й серед пересічних меломанів.

16 лютого Oomph! за підтримки симфонічного оркестру зіграють особливу програму з улюблених хітів на сцені київського Жовтневого палацу. Напередодні цієї події пропонуємо вам свою добірку улюблених пісень, від яких на місці точно не встояти, а руки самовільно тягнуться до шафи із чорним одягом.

“Augen auf!” з альбому ‘Wahrheit oder Pflicht’ (2004)

Саме цей трек приніс німцям світову популярність, не зважаючи на те, що до його релізу гурт існував вже тривалий час. Сингл “Augen auf!” протримався на 1 позиції австрійських чартів 4 тижні і став золотим (було продано 150 тисяч примірників), а також увійшов до саундтреку гри FIFA 2005 та Євро-2004.

“Sandman” з альбому ‘Monster’ (2008)

Пісня про те, що маленьким діточкам не слід грати допізна, тому що прийде Пісочна людина і засипле їм в очі чарівний пісок, який змусить їх заснути. Oomph! обіграли цю казочку у найтемніших тонах.

“Gott ist ein Popstar” з альбому GlaubeLiebeTod(2006)

Скандальний трек про лицемірність сучасної релігії, яка перетворила бога на поп-зірку і маркетинговий атрибут.

“Träumst du” з альбому GlaubeLiebeTod(2006)

Любов і смерть – одвічні теми для темної сцени. «Чому б власне і ні?» – подумали Oomph! і записали лірично-танцювальну композицію, яка стала хітом.

“Labyrinth” з альбому ‘Monster’ (2008)

Пісня-хорор, театральна вистава, найпотаємніший страх, що здійснився. Ці хлопці знаються на тому, як полоскотати нерви своїм слухачам і глядачам.

Послухати наживо ці та інші композиції, та й ще й у супроводі симфонічного оркестру, можна буде вже дуже скоро, адже Oomph! 16 лютого зіграють особливу програму з улюблених хітів на сцені Жовтневого палацу.

Де: Жовтневий палац
Коли: 16 лютого 2019 року
Квитки: https://concert.ua/uk/event/oomph
Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/268159347272316