Поважай традиції – прямуй на Бандерштат!

Дванадцятий за рахунком фестиваль цьогоріч відбудеться впродовж 3-5 серпня у с. Рованці під Луцьком. Програма фестивалю передбачає чотири музичні сцени (головна, тиха, urban і нічна), гутірки, нічні кінопокази, дитяче містечко, ярмарок майстрів, майстер-класи, тренінги та воркшопи.

На фестивалі виступатимуть відомі українські музиканти: Друга Ріка, Тарас Чубай та Плач Єремії, Христина Соловій, Мері, Katya Chilly Group 432 Гц, Yurcash, O.Torvald, Без Обмежень, Арсен Мірзоян та ще півсотні виконавців. Прихильникам важкої музики теж буде з чого обрати: Morphine Suffering, Space Of Variations, Dimicandum, Farinhate, Sunset Trail, Megamass, DASH, АННА та багато інших.

Зауважимо, що Бандерштат – це передусім фестиваль, спрямований на збереження традицій, місце, де можна знайти нових друзів та яскраво відпочити. Комфортний, затишний, патріотичний, він щороку збільшує аудиторію своїх прихильників, невтомно дивуючи складом учасників, теплою атмосферою, турботою про різні вікові категорії відвідувачів та забезпеченням їх зручного перебування на фестивалі.

Запрошуємо вас приєднатися до свята сильних духом, відпустити все приспане далеко за обрій, а натомість збагатитися новими незабутніми емоціями та враженнями. Будьмо разом!