Презентація нового альбому Ken Hensley ‘Rare And Timeless’

Гарна новина для українських прихильників класичної рок-музики. До нас повертається Ken Hensley – легендарний засновник та автор світових хітів британського гурту Uriah Heep.

Кен разом із струнним квартетом відвідає вісім міст, щоб презентувати свій новий альбом ‘Rare&Timeless’ і заспівати всіма улюблені пісні з сольних робіт, та безсмертні хіти Uriah Heep його авторства – “Free Мe”, “The Wizard”, “Wise Man”, “Rain”, “July Morning”, “Lady In Black”.

‘Rare&Timeless’ (Рідкісне та вічне) – це нова антологія, зібрана під чутким керівництвом самого Кена Хенслі. Підбираючи матеріал для диска, він подбав не тільки про фанатів Uriah Heep та свого класичного сольного матеріалу, але й записав дві нові пісні, а також ексклюзивно перезаписав дещо із старого. Й, зрозуміло, що в цю добірку рідких треків та пісень, що видаються вперше, не могла не увійти його версія класичного хіта Uriah Heep “Lady In Black”.

Кен вже декілька разів відвідував нашу країну з акустичними концертами, але в цей раз на вас чекає магія його пісень у супроводі струнного квартету. Як завжди, на протязі виступу, у кожного глядача буде можливість задати запитання Кену, а після концерту отримати автограф та фото.

Не упустіть унікальной можливості відчути атмосферу рок-музики у сучасному звучанні струнного квартету разом з легендою світової рок-музики – Ken Hensley.