ПРОЛЮБОВ у стилі рок: 14-го лютого у Stereo Plaza

Друга Ріка, Скрябін та Letay зберуться разом на великому концерті до Дня Святого Валентина. Найліричніші рок-романтики країни  обіцяють створити для вечора 14-го лютого неповторну атмосферу, виконавши свої найкращі пісні.

Хто найкраще співає про любов, як не чоловіки? Лише їм вдається розповісти про це почуття так, щоб навіть затятий скептик сказав: «Вірю»! Що тут і говорити, коли ці чоловіки – це визнані улюбленці публіки, чиєю творчістю захоплюються вже не один десяток років, під чиї пісні закохувались, освідчувались, одружувались, мирились, сумували, надихались і переживали ще мільйон різних емоцій.

Друга Ріка – легендарний український гурт, що радує своїх прихильників ще з далекого 1996-го року. За цей час було записано цілих сім студійних альбомів, сповнених найщемливіших, найвідвертіших, найглибших почуттів і переживань, притаманних людині. Неповторна енергетика та неабияка харизма фронтмена Валерія Харчишина невтомно працює на збільшення кількості поціновувачів творчості у геометричній прогресії. Завжди стриманий, елегантний, проте все ж такий запальний і по-доброму шалений, цей чоловік продовжує завойовувати жіночі серця лише одним своїм поглядом, посмішкою, ну і, звісно, унікальним тембром голосу. Головне – не загубитися за перші “Три хвилини” їхнього виступу, встигнути зрозуміти, що “Вже не сам” і маєш кому сказати: “Ти є я”.

Скрябін на сцені ще з 1989-го року, проте й досі тексти пісень цього колективу викликають у душах найщиріші емоції, пробуджують найглибші почуття, дарують надію на краще і мотивують не здаватися ні в житті, ні в коханні. Усім нам дуже не вистачає безпосереднього Кузьми, котрий був і є серцем цього гурту. Проте його трагічна загибель не змусила музикантів скласти руки. В пам’ять про Андрія рядки його пісень і досі лунають у великих залах, зривають гучні оплески і викликають щирі сльози. “Спи собі сама”, – колись співав Кузьма, але то тільки «коли біля тебе мене нема», тому на великому концерті до дня всіх закоханих обов’язково відшукайте того, поруч з ким Ваше серце битиметься гучніше.

Поруч з корифеями сцени виступати завжди нелегко, проте почесно. Letay як ніхто цього заслуговує. Їх треки “Мила моя” та “Кохайтесь” вже давно не дають спокою слухачам. Оригінальна манера, подача, харизма – це складові успіху для молодого гурту. Під їхню музику кров у жилах вируватиме швидше, тому не втрачайте нагоди відчути це особисто.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/436285420343956

Титульне фото: Oli Zitch