RED пропонують задати жару цьогорічній осені

Напевно вам знайоме твердження про те, що відстань і час зміцнюють стосунки? Саме його вирішив перевірити американський гурт RED. Адже музиканти востаннє вривалися з киянами шість років тому і готові це повторити. Вже 10 жовтня у київському клубі Atlas відбудеться довгоочікуваний концерт.

RED було сформовано на початку 2000-х у Теннессі. Основою гурту у свій час стала дружба вокаліста Michael Barnes та братів-близнюків Anthony та Randy Armstrong. За роки існування гурт доповнювали різні музиканти, але ця трійця залишається незмінною й досі.

У 2006 році вийшов перший альбом гурту End of Silence. Ця платівка мала відразу три сингли, що опинилися на різних позиціях чарту мейнстрім-року від Billboard. Уже тоді критики порівнювали RED із такими гуртами як Linkin Park, Breaking Benjamin та Chevelle. Того ж року платівку номінували на Grammy як Best Rock Gospel Album.

У 2009 році гурт повернувся з платівкою Innocence & Instinct, на яку музикантів надихнула “Божественна комедія” Данте Аліґ’єрі, а саме частина “Пекло”. Поштовхом до написання альбому також стала аварія, у яку гурт потрапив у турі 2007 року. Одним із треків Innocence & Instinct є кавер на пісню “Ordinary World” гурту Duran Duran. Наступна платівка Until We Have Faces (2011) дебютувала на другому місці чарту Billboard, а трек “Start Again” став найкращою рок-композицією за версією Gospel Music Association (GMA).

RED – це гурт, котрий має дружні стосунки з українською публікою. Талановитих музикантів тут люблять і чекають. Численні прихильники вже готові на весь голос скандувати рядки з улюблених пісень та вриватися разом із гуртом. Має бути гаряче, тому поспішайте за квитками, поки вони ще є в наявності.

Коли: 10.10.18, 20:00
Де: Atlas, Київ, вул. Січових Стрільців, 37-41
Квитки тут: https://concert.ua/ru/event/red, https://kiev.karabas.com/red