Scorpions знову їдуть в Україну. 12 листопада у Палаці Спорту

Нетлінні хіти «Скорпів» вже понад півстоліття стрясають світ. А самі музиканти із завидною енергією і ентузіазмом продовжують святкувати свої 50+ разом з фанами по всьому світу. Чергова зустріч українців з гуртом Scorpions відбудеться в рамках світового Crazy World Tour.

Музиканти везуть солідну порцію фірмового драйву, тонни звуку і найпотужніші хіти. А це означає, що цієї осені ви почуєте “Rock You Like a Hurricane”, “Still Loving You”, “Send Me an Angel”, “Wind Of Change” та інші шедеври поза часом в живому виконанні.

Scorpions випустили ‘Crazy World’ в далекому 91-му, коли світ тільки починав приходити до тями після «холодної війни». Це були непрості часи, але в серцях людей було так багато надії на мирне майбутнє.

І тепер, 28 років потому, на думку Клауса Майне, в світі продовжують відбуватися події, які підпадають під просте англійське слово crazy. І дотепер ‘Crazy World’ залишається відповідним девізом для чергового туру гурту. «Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з усіма вами», – так говорить про майбутній концерт лідер Scorpions.

Scorpions провели понад 5 тисяч концертів в 80 країнах світу. Продажі дисків групи перевищили 100 мільйонів. За версією VH1 колектив внесений до списку «Найбільших артистів хард-року». Тож організатори концерту обіцяють приголомшливе шоу світовог рівня.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/800344266990351