Solar Fake повертаються до Києва в повному складі

21 грудня до Києва повертається synth-pop гурт Solar Fake, який вперше відвідав Київ із сольним концертом восени минулого року. Цього разу німці приїдуть до Києва із повним складом, взявши із собою концертного драммера Jeans.

«Протягом 10 років існування гурту Solar Fake видали 5 студійних і один концертний акустичний альбоми. На сьогоднішній день вучання цього synth-pop проекту Свена Фрідріха (Dreadful Shadows, Zeraphine) все ще свіже і сповнене енергії – так, немов Solar Fake відроджується із кожним новим альбомом, – розповідають організатори концерту Ukrainian Gothic Portal. – Уже багато років живі виступи цього гурту гарантують незабутні концертні враження для фанів. А з грудня 2017 року Свен і його клавішник Андре Феллер виступають разом із драммером Jeans. І на цей раз Solar Fake повертаються до Києва вже як тріо».

Концерт 21 грудня відкриє київський electronic gothic rock гурт Violet Raymoor, який наприкінці минулого року випустив другий міні-альбом.

Вартість квитків на концерт на сьогоднішній день складає 450 грн., але організатори анонсують збільшення ціни з 1-го серпня.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/528841340984992

Фото: Мирослав Чорнобай