5 причин відвідати концерт Starset

Медіа-візіонери Starset проклали унікальний шлях концептуальної та надзвичайно візуальної рок-музики. Вони розповідають історії, сплітаючи вигадливий наратив за допомогою різних медіа. Вони заново винайшли концепцію справді імерсивного шоу. З виходом нового альбому у вересні 2019 вони починають свою нову еру, і Київ стане її частиною.

А ми знаємо як мінімум 5 причин відвідати концерт 4-го квітня у клубі ‘Atlas.

  1. Побувати на презентації нового альбому Divisions, що вийшов лише 2 місяці тому.

Почувши наживо сингли з нового альбому, точно захочеться переслухати всі 13 нових треків, які Starset сплели в єдину космічну павутину.  Divisions – це продовження історії, розказаної в книзі «The PROX Transmissions». Її автором є фронтмен колективу Dustin Bates. На даний момент від пише другу частину новели, події якої відносяться до лонгплею.

  1. Стати свідком унікального космічного шоу, наповненого піснями з альбомів TransmissionsтаVessels‘.

Гурт, заснований у 2013 році, зміг підкорити серця слухачів зі швидкістю світла. Їх музика не просто звучить, вона розповідає історію. Як заявляють самі музиканти, головна мета альбомів – популяризувати науку через музику. Здавалося б, завдання не з простих, проте Starset вдалося продати понад півмільйона копій перших двох платівок.

  1. Почути наживо легендарний хіт “My Demons”, який 43 тижні зводив з розуму американські чарти.

Зокрема в Mainstream Rock трек зміг досягти 5 рядка, що достатньо вражаюче для молодого гурту. А кліп на цю пісню всього за один місяць набрав 280 млн. переглядів на YouTube.

  1. Познайомитись з жанром «кінематографічного року», до якого себе зараховують самі музиканти.

Таке визначення обумовлено глибоким всепоглинаючим звучанням, що створюється за допомогою безлічі інструментів і семплів. Релізи гурту більше схожі на саундтрек до блокбастерів, ніж на просто концептуальні альбоми.

  1. На концерті Starset Ви зможете відчути атмосферу відкритого космосу, не покидаючи межі столиці.

Музиканти намагаються донести свою творчість не лише музикою, а й візуальними ефектами, як-от доповнена реальність, в основу якої покладено графічні новели Marvel, що стирають кордони між науковими фактами та вигадками. Не дарма вокаліст Dustin Bates має ступінь в електротехнічній промисловості, що дозволяє йому успішно впроваджувати фантазії в музиці.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/2185575735088198