Свінг-оркестр №1 в Європі дасть єдиний концерт в Києві

Один з кращих свінг-оркестрів Європи – Ray Collins’ Hot-Club – 1 лютого знову зіграє в Києві. В рамках світової прем’єри музиканти презентують українським слухачам новий альбом ‘When Night Comes to Berlin’

Їхні концерти – як машина часу! Унікальний оркестр відтворює у виступах естетику біг-бендів 30-х та музику 40-х-50-х років. Наживо лунає дивовижний синтез – свінг, неосвінг, джамп-блюз, джайв та рок-н-рол. 

За 20 років творчості музиканти об’їхали з концертами весь світ та підкорили США, батьківщину еталонних свінгових біг-бендів Дюка Еллінгтона, Флетчера Хендерсона, Гленна Міллера, Каунта Бейсі, Бенні Гудмена

З 2005 року музика Ray Collins’ Hot-Club лунає в кіно. Їхня пісня “Barefoot”(“Босоніж”) стала саундтреком до однойменного фільму “Босоніж” знаного німецького режисера Тіля Швайгера (“Достукатись до небес”, “Безславні виродки”). 

Перший альбом ‘Shaking That Boogie’ (2001) вивів оркестр в топ свінгових колективів світу. Нині вони – хедлайнери світових свінг-, джаз- та рокабілі-фестивалів. Для поціновувачів автентики та лампового звучання Ray Collins’ Hot-Club мають приємний сюрприз. Їхній новий альбом ‘When Night Comes to Berlin’ традиційно вийшов на вінілі. Ці платівки музиканти привезуть на концерт в Києві. 

Виступи свінг-оркестру Ray Collins’ Hot-Club – це музичне шоу, енергії якого неможливо чинити опір. Кожен гість занурюється в еру біг-бендів та бурхливу культуру Америки 50-х. З першими ударами ритм-секції танцмайданчик вибухає.

1-го лютого з свінг-оркестром зіграють головні рок’н’рольники Києва – гурт Руки’в Брюки. Вони виконують запальний мікс музики 50-х: ритм-н-блюз, свінг, кантрі, автентичний рокабілі.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/469144370401617