Тернопіль цьогоріч – всьоме Файний

Сьомий рік поспіль у Тернополі проходитиме музичний фестиваль Файне Місто, який вже став міжнародним і об’єднав чи не всі  сучасні музичні напрямки: від фолку до регі, від поп- до рок-музики.

На семи сценах виступатимуть найкращі представники жанру: як вітчизняні молоді виконавці, так і всесвітньо відомі іноземні гурти. Окрім різноманітної музичної програми, буде діяти також літературна сцена Amphiteatre, паб «Кайфайнемо» та спортивні локації.

Основною фішкою фестивалю є те, що його територія перетворена на справжнє місто, де є повноцінні вулиці, площі та мікрорайони з унікальними локаціями та архітектурними об’єктами. Зі своїми законами та органами місцевого врядування. За дотриманням Конституції (Правил перебування на фестивалі) слідкує Патруль Файного Настрою.

А кожен відвідувач стає справжнім громадянином Файного Міста, якому видається паспорт Файної Людини. Зареєструвати його можна, звернувшись у місцевий РАЦС. Також тут можна легалізувати свій сімейний стан.

Фестиваль Файне Місто традиційно пройде під лозунгом «Файне Місто» – територія вільних людей», адже головна мета організаторів – побудувати місто, в якому кожен з відвідувачів хоча б на кілька днів зможе, залишивши щоденні проблеми, відчути енергію свободи, шалений драйв життя та зробити свій відпочинок незабутнім.

Тож зустрінемось 25-28 липня 2019 у Тернополі!

Офіційний сайт фестивалю: https://fainemisto.com.ua

Фото: Гера Суліков