The Rasmus знову прочитає ‘Dead Letters’ на честь 15-річчя

Фінський гурт The Rasmus, сформований у далекому 1994 році, прямує до України з метою феєрично відсвяткувати 15-річчя свого найуспішнішого альбому Dead Letters (2003). Міні-тур охопить три українських міста: окрім столиці (26.10, Stereo Plaza), музиканти завітають до Львова (27.10, Арена Львів) та Харкова (29.10, Арт-завод «Механіка»).

The Rasmus є одним із найуспішніших фінських рок-гуртів: по всьому світу продано понад 4 мільйонів копій альбомів, кожен з яких отримав безліч нагород та відзнак. Всього у творчому доробку колективу 9 студійних альбомів, дві збірки та 24 сингла.

«’Dead Letters‘ – найбільш знаковий альбом в історії гурту. На момент релізу альбому наш колектив існував вже десять років та мав величезний успіх у Фінляндії: платинові альбоми, аншлагові концерти. Завдяки впевненості, допитливості та страху перед майбутнім, ми записали більш похмурий та меланхолійний альбом, котрий визначив наш новий індивідуальний стиль. Занурившись у спогади про минулі часи, ми захотіли відсвяткувати 15-річчя ‘Dead Letters‘ та зіграти всі композиції платівки для прихильників гурту. Альбом сповнений яскравих сценічних образів, котрі хочеться втілити у наших живих виступах», – так окреслив майбутні концерти лідер гурту Lauri Ylönen.

Під час європейського туру на прихильників чекає кілька сюрпризів. По-перше, сам альбом Dead Letters було перевидано на СD та вінілових платівках в ексклюзивному подарунковому виданні, що побачило світ 6-го червня цього року. По-друге, деякі пісні з альбому вперше будуть зіграні наживо саме під час ювілейних концертів.

Квитки на концерти:

https://kiev.karabas.com/the-rasmus
https://lviv.karabas.com/ua/the-rasmus-1
https://kharkov.internet-bilet.ua/therasmus

Зустрінемось за прочитанням листів у вашому місті!