У клубі Volume пройде Лютий рейв

Radio Submarina та ТО ІншаМузика презентують 15-го лютого подію під назвою LÜTY RAVE. Участь в івенті, який пройде у клубі Volume, візьме київський експериментальний гурт Osnova та drum ‘n’ bass проект із Новояворівська Four Leaf Clover.

«Osnova – це гримуча суміш брудного гаражного звуку і електроніки, здатна підірвати і розгойдати будь-який майданчик своїм лютим драйвом! – діляться організатори. – Два роки гурт готував та обкатував матеріал на фестивалях і збірних концертах і зараз готовий представити повноцінну сольну програму, що складається з суцільних бойовиків. Захоплюючі дух барабанні партії в поєднанні з кислотними, які вводять в транс, синтезаторами та ревучою, як дикий звір, гітарою. Вся міць рейв-традицій останніх 30 років оживає в цих звуках електро, хардкору, панку, індастріалу та кислотного рейву. Справжній живий рок-дискач з неймовірною енергетикою!»

Новояворівський проект Four Leaf Clover зіграє у Києві вперше. Спеціально для концерту вони готують годинний сет, який поєднає drum ‘n’ bass, dubstep, drumstep та альтернативу.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/1508266645991674