У Києві пройде безпечний концерт “Симфонічний Queen”

10-го липня на території київського Surf OLO Club пройде виступ оркестру GosОrchestra, які зіграють композиції гурту Queen під відкритим небом на березі Дніпра. Організатори Ib promotion обіцяють провести концерт безпечно – із дотриманням усіх актуальних вимог щодо проведення культурно-мистецьких заходів.

«Насидівшись вдосталь на карантині, GosОrchestra вирішив знов зібратись після вимушеної перерви та порадувати вас улюбленими хітами у симфонічному аранжуванні, – коментують організатори. – У цей вечір ви будете підспівувати, а може навіть і пританцьовувати, можливо згадаєте перше кохання і точно драйвово відпочинете».

Найвідоміші композиції гурту Queen прозвучать у Surf OLO Club на території X-Park у Парку «Муромець» у виконанні GosОrchestra – оркестру, що був створений у 2016-му році диригентом Олександром Госачинським і аранжувальником Олексієм Талановим.

Метою проекту самі засновники називають «висококласне симфонічне супроводження сучасної поп і рок-музики». В репертуарі колективу – понад 200 композицій в авторських аранжуваннях, включаючи триб’ют-програми The Beatles, Queen, Michael Jackson, The Prodigy та ін.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/742765723129337