У Києві пройде Music Conference Ukraine – нетворкінг-івент для виходу на європейський ринок

З 23 по 24 лютого 2019 року в Києві вперше пройде велика музична конференція Music Conference Ukraine, на якій відбудеться презентація нової експортної ініціативи і шоукейс молодих українських артистів.

Конференція пройде в арт-просторі Samskara, де гості зможуть відвідати 20 дискусійних панелей, нетворкінг-сесій та воркшопів. Ввечері обрані гурти зможуть виступити на шоукейсах перед важливою міжнародною аудиторією. Головне завдання заходу – обмінятися досвідом з колегами та подарувати потрібні закордонні контакти українським музикантам для розвитку їхньої кар’єри.

Серед спікерів конференції заявлені: Oskar Strajn, програмний координатор найпрестижнішого шоукейс-фестивалю Європи Eurosonic Noorderslag; програмний директор Waves Vienna – Thomas Heher (Австрія); журналіст найавторитетнішого журналу Польщі Polityka і засновник музичного порталу beehype – Mariusz Herma (об’єднує більше 100 журналістів з різних країн світу, які розповідають про свою локальну музику). Ще кілька імен зарубіжних ТОП-спікерів поки тримаються в секреті.

Крім міжнародних експертів, на конференції можна буде послухати менеджерів успішних українських артистів і розібрати кейси найгучніших івентів 2018 року.

Головним хайлайном заходу стане тема «Make it loud»: як працює концертна індустрія. Українські та міжнародні експерти розглянуть всі можливості для локальних колективів побудувати міжнародну кар’єру, правильно робити промо і будувати стратегію розвитку свого музичного колективу через живі виступи.

Це і багато іншого буде на зимовій конференції Music Conference Ukraine, яка відкриє багато дверей і подарує знання від кращих у своїй сфері.

Повну програму заходу можна знайти в офіційній зустрічі в Facebook https://www.facebook.com/events/345863046204568  або на сайті http://musicexportukraine.com.