У Києві відбудеться фестиваль «Голосіївська криївка»

8-9 вересня 2018 року в Києві відбудеться фестиваль «Голосіївська Криївка». Захід збирається вже четвертий рік поспіль. Його традиційне місце проведення – Голосіївський парк, галявина між вулицями Максима Рильського та Генерала Родимцева. Вхід на фестиваль безкоштовний та доступний для всіх киян та гостей столиці.

Метою заходу є національно-патріотичне виховання, пропаганда здорового способу життя, популяризація української музики, історії, створення простору для налагодження діалогу та співпраці діячів сучасного та традиційного мистецтва, створенням сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу молоді. Організовують подію ГО «Сокіл» та ВОУ «Яворина» за підтримки КМДА.

Щоразу Голосіївська Криївка збирає тисячі відвідувачів із різних куточків України, а також найкращих лекторів і музичних виконавців. Так, цього річ на музичній сцені фестивалю виступлять: Mad Heads UA (ска-панк-рок), Yurcash / Юркеш (рок), Stary Olsa (білоруський фолк), Сокира Перуна (Nu-metal), KHORS (pagan black metal), Borshch (punk), лідер гурту «Широкий Лан» Святослав Бойко (акустична програма), I Miss My Death (готичний симфо-дум), FRAM (Folk/medieval-metal), КОЛІР НОЧІ (соціальний рок)

Спеціальний гість заходу: найсильніша людина світу – Василь Вірастюк із показовою програмою від Федерації стронгмену України.

Також на території фестивалю працюватиме проект «Історичний полігон 2.0», на якому діятимуть фотозони та реконструктори, що є живим втіленням історії. Біля музею Рильського у відвідувачів буде змога поспілкуватися з фахівцями мілітарної історії Перших Визвольних Змагань. Організатор «Історичного полігону» – Експертний Корпус – підготував низку спеціальних подій, присвячених 100-річчю Української Держави та постаті Гетьмана Скоропадського. Запрошено відомих спікерів, що також акцентують увагу на сучасній московсько-українській війні.

На лекційну сцену Голосіївської Криївки запрошено відомих письменників, громадських діячів, українські видавництва, бардів та закордонних гостей.

Діяти ярмарок майстрів, а також дитяча зона, яку організує фольк-студія «Правиця».

Окрім того, на фестивалі традиційно діятиме нічна сцена, вхід на яку дозволено тільки повнолітнім.

Запрошуємо до співпраці!

Наші контакти:

  • організатори: 093 725 17 27 (Лідія), 068 350 61 59 (Руслан);
  • рес-служба: 096 702 28 07 (Лариса);
  • сторінка фестивалю на Фб: https://www.facebook.com/golosiivska.kryivka/