У лютому в MonteRay Live Stage пройде tribute show Iron Maiden

Концерт, присвячений 40-річчю першого альбому легендарного британського гурту, 15-го лютого зіграє одна з найяскравіших триб’ют-команд «Мейденів» у Європі – Blood Brothers.

«Хлопці будують декорації, використовують театральні костюми та максимально якісно відтворюють шоу Iron Maiden, – розповідають організатори. – Саме Blood Brothers були запрошені на розігрів ex-вокалістів Iron Maiden Блейза Бейлі та Пола Ді’Анно у львівському Палаці спорту, які, у свою чергу, відзначили бездоганне виконання».

У 2020 році хлопці присвятять всі концерти 40-й річниці першого альбому Iron Maiden, а також сконцентруються на композиціях на військову тематику. Зокрема, гурт обіцяє обов’язково зіграти “Aces High”, “The Trooper”, “Paschendale” та інші відомі треки.

Гурт Blood Brothers був заснований у Києві у травні 2010 року, і одразу сконцентрувався на виконанні творчого доробку Iron Maiden. За роки існування хлопці неодноразово піднімалися як на фестивальні, так і на клубні великі українські сцени, а зараз активно гастролюють в Європі, граючи за межами рідної країни до 80 концертів на рік.

Зустріч концерту Blood Brothers на Facebook: https://www.facebook.com/events/584897532042261

До речі, наступного року Україну відвідає фронтмен Iron Maiden. Брюс Дікінсон проведе у Києві, Харкові та Одесі зустрічі з прихильниками, де презентує автобіографічну книгу “What Does This Button Do?”.

Титульне фото: Monika Simonová