Uriah Heep повертається до України

Британська група Uriah Heep, одна з головних легенд класичного року, повертається до України із золотими хітами за свою майже 50-річну кар’єру!

Група Uriah Heep утворилася в Лондоні в 1969 році. За свої 49 років на музичному Олімпі вони випустили незліченну кількість студійних і концертних альбомів та збірок, продали більше 45 мільйонів альбомів по всьому світу, а також дали більше 4000 шоу в 60 країнах. Їх музика, включаючи хард-рокові бойовики, мелодійні балади і арт-рокові композиції, назавжди закарбувалася в серцях шанувальників рок-музики з початку 70-х років.

Філософія групи Uriah Heep зі створення якісного хард-року, змішаного з приголомшливими мелодіями і гармоніями, привела до того, що їх музика продовжує захоплювати уяву мільйонів шанувальників, і колектив, як і раніше, збирає стадіони по всьому світу. За роки свого існування група Uriah Heep кілька разів змінювала свій склад, розформовувалася і знову відроджувався, неодноразово досягала вершин успіху.

Безперечно, пісні і музика Uriah Heep витримали випробування часом і зовсім скоро покажуть себе у всій своїй музичній міці вже в грудні 2018 року.

Маючи за плечима багаторічний досвід, легендарні Uriah Heep продовжують радувати своїх шанувальників своїми неймовірними живими виступами і улюбленими хітами, а також новими альбомами!

Квитки: https://concert.ua/uk/event/uriah-heep