White Ward презентують ‘Love Exchange Failure’ у Києві, Львові та Одесі

Після європейського туру на підтримку нового альбому White Ward відправляються у кілька українських міст, щоб презентувати ‘Love Exchange Failure’ – свою другу платівку.

Одеський post-black metal (за власним визначенням – deviant black metal) гурт виник у 2012 році і привносить до жанру різні експериментальні ідеї. Невід’ємною частиною звучання колективу є саксофон, в їх першому альбомі можна почути елементи електроніки в поєднанні з мелодійним post-black, а другий повноформатник рухається в напрямку більш швидкого і меланхолійного металу, який чергується з dark jazz.

Обидва релізи вийшли на відомому французькому лейблі Debemur Morti Productions.

29-го листопада гурт вживу презентує альбом ‘Love Exchange Failure’, який побачив світ у вересні цього року, у київському клубі MonteRay Live Stage, а 20-го грудня завітає до Львова, щоб разом із тернопільським math punk trio Raw Grip зіграти концерт у Teatr. Club.

21-го грудня на хлопців очікує виступ у рідній Одесі у рамках Decemberunderground DIY Fest II, який пройде у More Music Club за участі кількох post-команд з різних куточків країни.

Зустрічі подій на Facebook: Київ | Львів | Одеса